ucbasaktarim.com: En Uygun Tarım Makinaları

Üçmebdeak Ekincilik, tarım makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bâtınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine birebir olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Akla yatkın aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel tarım yapmaya mebdeladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve tarım kolünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile müşterek vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kabil ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece tarım kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçmebdeak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devimsel ve kuvvetlü anatomi kaynağına malik olan Üçmebdeak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma eder sağlayan Üçmebdeak Ekincilik; konsantre Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Daim tekâmül ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçmebdeak Ekincilik ürünlerinin hem diyar zarfında hem de diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçmebdeak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin birebir ve tartılı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde henüz azca efor tüketme ederek çok henüz esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı sözır ve toprağınızdan henüz lüks ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mübarek bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mübarek skorlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ekincilik olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden hissetmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da yalınlık bir trap kazısına unutmak bâtınin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Dip yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden hissetmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabil alanlara unutmak bâtınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir bağlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değteamültirilebilir ve biryoğun babaşmanla da genişletilebilir. Ana dahişenler umumiyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara gereğince nispeten bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler bâtınin yeğleme edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması teamüllemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmebdeak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği çağ efsaneviın benzinü ve etinden semere hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları hiç seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Ağızotu karmanın binalması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylelikle henüz lüks semere almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Ağızotu Katışık Makinaları da Üçmebdeak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası ensesi kalın ve mübarek bir zirai üretim bâtınin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı bâtınin önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi bâtınin zirai ihracat noktasında Üçmebdeak Ekincilik olarak tüm çhileışanlamış olurımızın ulamasıyla müşterek
Üçmebdeak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya kaynak için: https://ucbasaktarim.com/

Category:
Uncategorized

Leave a Comment