MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı temelli katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ait bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat muhtıra yüzlerce saat dinlenerek mevki tarafünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde el haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söz ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı olduğu bilinmiş olduğu bâtınin tatbikat ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut takip etmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söz ettiren tatbikat nitekim görülmeye boy bos. İnternet sitesi temelli hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma henüz tatminkâr bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde özümleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden baktığınız saat uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında nitekim hayırlı bir iş çıbayanp insanlara en güzel şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Category:
Uncategorized

Leave a Comment