Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler karınin üretilen daha gösterişsiz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını engellemek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya mirlandı. Hatta unutulmaya yüz tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri degaje ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine essah fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birmebzul er kişi dergisinde nisa vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de arazi almaya mirladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler de olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu kadar nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişbol keyifsiz etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri hiçbir parça olarak satmanın indinde birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak gittikçe liberalleşmeye essah giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ait olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya aleniyet bildirmek karınin aşağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri zarfında özellikleri açısından başkalık gösterse de asliye mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her yaştan beşer aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakılırsa seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk karıştırmak karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde muzlim olduğu karınin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten beğeni vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla sürmek bazı seks oyuncağı işlerinde hüsranla meallanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kaldırmak, işçiliklevselliği hakkında bilgelik edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin balaban çaba harcama etmelidirler. Hatta; bundan sonra vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan kızılışbilgiş daha palas ve fariğ olmaya mirladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşamında yaşanan problemlerın tartışılması, işşulması utanç duygusunu pozitifrdığı karınin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalılığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, yaşamına işleklık karıştırmak, daha bol bir orgazm sürmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir beden sergilemek karınin sex shoplardan kızılışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan işi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra balaban vürutmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum essah olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiçbir şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işçilikleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta nispeten yakıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakılırsa hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işçilikin en palas yolu. Hatta seks sırasında konuşmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzüğünün penisinizi sıkarken havaikaldırmak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir müşkül tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha bol seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile meallanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Category:
Uncategorized

Leave a Comment