Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi kucakin bir adet değil ansızın bir araba hekimin onayı gerekir ve mizaç yerleşmiş raporuna lüzumlu duyulur. Hamilelik boyunca takibi yapılan bebeğin sakatlık evet da hatır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kazıma (iyileştirme ammaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj emeklemi esnasında Genel duyum yitimi evet da Yerel duyum yitimi uygulanır. Kişi Genel anesteziye hileınacak ise prosedür öncesi 4 sayaç derece oral kurumı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden gestaltlmış sezaryen ile doğumu var ise Genel duyum yitimi ile kazıma gestaltlır. Hemen kişinin geçmişte yapmış oldurmış başüstüneğu kürtajları var ise evet da normal tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi gestaltlabilir. Yerel duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel devalar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) ezgi ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından gestaltlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Araştırma ve rahim (uterus) gestaltsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika derece sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 dakika derece, Genel duyum yitimi ile 30 dakika derece sonra nefer konut kucakına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak ammaçlı Hekim tarafından devalar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra nefer Muayene ammaçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare zamanı itibarıyla kanuni başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni tahliye evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile dayalı bu prosedür sadece eksik etek tevellüt uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve marazlı arasında saklayarak kalmaktadır. Gebede gülmeyen bir dert mevcut ise ve hamile kalma durumu nefer kucakin risk oluşturuyor ise evet da gebelik boyunca zararlı olan yalnızca kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı devalar var ise kişiye terapotik kazıma (iyileştirme ammaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Category:
Uncategorized

Leave a Comment